NB III: A Dráva-csoportban csak a Marcali remekelt

Kaposvári Rákóczi FC II.–Szekszárd 1–2 (0–1)
Kaposvár, Rákóczi-stadion, 100 néző. V.: Kercsvarics.

Rákóczi FC II.: Horváth L. – Pintér (Németh M., 46), Ribi (Márton, 63.), Szeles, Wilfred (Németh P., 46.), – Balogh L., Graszl N, Keczeli, Tabi – Ato, Reszli. Edző: Pusztai László, Balázs József.
Gólszerzők: Torma (öngól, 70.), illetve Horváth L. (80.), Vituska (13.).
A vendég szekszárdiak két jól eltalált lövéssel elvitték a három pontot a Ráikóczi-stadionból.

Beremend–Nagyatádi FC 2–1 (1–0)
Beremend, 100 néző. V.: Bíró.

Nagyatádi FC: Patak– Prucsi, Pintér, Horváth (Brezovszki, 46.) Szabó – Ernyes, Vajda, Kiss, Vukman – Balogh (Pintér, 65.), Pércsi (Horváth P. 70.). Edző: Papp Zoltán.
Gólszerzők: Szoboszlai, Egle, illetve Pintér.
Kiállítva: Pintér T. (lerántásért, 75.).
Kiegyenlített első félidő után a második félidőben a Nagyatád sorra hagyta ki helyzeteit, egy kontrából pedig a második góljukat is megszerezték a hazaiak. A vendégek mindent megpróbáltak győzelmük érdekében, de csak kapufákig jutottak.

Marcali VFC–AC Nagybajom 4–0 (1–0)
Marcali, 150 néző. V.: Ursprung.

Marcali: Tánczos – Ellán, Zugor, Károli, Kőrösi – Mixtai, Kovács P., Tóth G (Takács M., 55.), Németh A. – Zsiga (Lakics, 80.), Németh B. (Bódai 86.). Edző: Németh István.
Nagybajom: Noé – Banai, Kollega B., Csörgei, Dávid – Szabó A. (Nagy R., 46), Laki, Androsics, Horváth Á. – Bázel (Babai, 46) Talavits. Edző: Hanusz János.
Gólszerzők: Mixtai (28.), Németh A. (65.), Németh B. (70., 83.).
Kiállítva: Talavits (néző megsértéséért).

Az első húsz percben a vendégek támadtak többet, aztán a hazaiak kerültek mezőnyfölénybe. Végül négy szép gólt szerezve megérdemelt, biztos győzelmet aratott a Marcali a somogyi rangadón.

További eredmények: Komló–Bogád 2–2, Bonyhád–Dombóvár 1–1, PVSK–Paksi FC II. 2–1, Nagykanizsa–Mohács 4–1, Pécsvárad–Szentlőrinc 0–1.