Somogy vármegyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság

2024.08.24. 21:17

Barcson tudott nyerni a Csurgó

Megszerezte első pontját az újonc Kaposmérő, míg a Csurgó Barcson tudott nyerni a Somogy vármegyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójában.

Fenyő Gábor

A Kadarkút a Kaposmérőt, míg a Barcs a Csurgót fogadta

A harmadik forduló szombati eredményei:

Kadarkút–Kaposmérő 1–1 (1–0)
Kadarkút. Vezette: Mátyás L.
Kadarkút: Strublics J. – Kampf R. (Boros T. a 60. percben), Simon R. (Gerlecz B. a szünetben), Albrecht B., Kurdi B., Ferenczi M., Orsós V., Melicz R. (Németh D. a szünetben), Vangyia A., Horváth M., Kovács G. Edző: Pintér Gergő.
Kaposmérő: Buchenauer A. – Rákosa J., Stikrád M., Balogh R. (Cséplő B. a 87. percben), Szépes M. (Begovácz A. a 80. percben), Rubecz P., Csatos B., Nagyhegyesi N. (Heizer R. a szünetben), Kántor P. (Kuckó M. a 71. percben), Berta P.(Fábián B. a 76. percben), Laki-Molnár O. Edző: Prucsi Miklós.
Gólszerzők: Albrecht B. (a 12. percben), illetve Heizer R. (a 72. percben).

Barcs–Csurgó 0–2 (0–0)

Barcs. Vezette: Tóth B.
Barcs: Tatai L. (Banicz Barnabás a szünetben) – Orsós I., Orsós Sz., Elmont A. (Kocsis P. a szünetben), Tompa I., Schenker T., Horváth L., Banicz Benjamin, Niklai P. (Bencsik S. a 85. percben), Gyaja B., Androsics A. (Honfi B. a 68. percben). Játékosedző: Androsics András.
Csurgó: Kálovits H. – Szecsődi R., Pál F., Simon K., Orsós Gy., Millei B., Baksai K. (Beke Bálint az 54. percben), Szabó Á., Balogh A. (Schumann Á. az 51. percben), Dömötörfy B. (Dobri T. a 90. percben), Takács D. Edző: Beke Lajos.
Gólszerzők: Pál F. (a 47. percben), Millei B. (a 72. percben).

A Csurgó ifjúsági csapata szabadnapos volt.

A Kaposfüred–Balatoni Vasas, a Balatonkeresztúr–Juta és a Tab–Balatonlelle mérkőzést vasárnap 17 órakor játsszák.

MESTERLÖVÉSZEK

A góllövőlista állása: 1. Millei Bálint (Csurgó) 4 gól; 2–5. (holtversenyben) Juhász Ákos (Nagyatád), Neubauer Martin Attila (Toponár), Herzsenyák Áron (Somogysárd), és Horváth Milán (Balatonkeresztúr) 3–3 gól; 6–10. (holtversenyben) Hrabovszki Zoltán (Balatonlelle), Laczkó Dávid József (Toponár), Klotz Ádám Vilmos (Marcali), Kis Péter (Nagybajom) és Réder Flórián (Tab) 2–2 gól. Összesen 37-en vették be egy alkalommal a kaput.