Somogy vármegyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság

2024.09.08. 21:29

Egyetlen pont jutott csak a vendégeknek

A Somogy vármegyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság vasárnapi öt meccsén mindössze csak egyetlen pont jutott a vendégcsapatoknak.

A Böhönye a Lengyeltótit, a Buzsák a Zamárdit, a Balatonszemes pedig a Kéthelyt verte egyaránt 3–0-ra (utóbbi mérkőzésen pályára sem léptek, lévén a kéthelyiek nem tudtak kiállni). A Berzence 2–1-re verte a Nágocsot – a házigazdák mindkét gólját Radák Tamás jegyezte két percen belül –, míg a Kiskorpád ponttal térhetett haza Somogyvárról; a házigazdák a 87. percben egyenlítettek.

Az ötödik forduló vasárnapi eredményei

Böhönye–Lengyeltóti 3–0 (1–0)

Böhönye. Vezette: Erdelecz J.

Böhönye: Vass J. (Budai R. 73.) – Garai Balázs (Kocsis Z. 44.), Csizmadia T., Farkas T., Farkas Cs. (Mózes G. 38.), Kiss B. (Huszka F. 71.), Prokli G., Ruzsics D., Farkas R. (Beck R. 85.), Gőbölös B. (Sámóczi A. 79.), Garai Bence. Edző: Pintér József.

Lengyeltóti: Pintér N. (Krivarics A. 77.) – Horváth T. (Novák M. a szünetben), Aradi I., Fucsik B., Pamuki M., Hosszú B. (Sztankó T. a szünetben), Szekeres G., Tóth M., Sztankó D., Tóbiás N., Szenyéri R. Játékosedző: Szentes Róbert.

Gólszerzők: Farkas Cs. (a 30. percben), Farkas T. (a 49. percben), Huszka F. (a 86. percben).

Buzsák–Zamárdi 3–0 (0–0)

Buzsák. Vezette: Németh D.

Buzsák: Izsák A. – Drubi G., Jóna Z. (Babina Zs. 84.), Kisharmadás E., Insperger Zs., Proity R. (Bugyi R. 88.), Borsi L. (Bogdán A. 72.), Szabó D. (Vajda B. 90.), Hosszú B. (Hatos P. 31.), Fenyár J. (Molnár G. 84.), Kovácspál K. (István P. 61.). Edző: Zakariás Tamás.

Zamárdi: Kecskés T. – Hodola T., Kiss G., Samu A., Lufcsik L., Torjai M., Márkus B. (Papp R. 52.), Nagy M., Bertalan P., Kátai M. (Dobos M. 90 + 1.), Hosnyánszki Zs. (Varga Zs. 68.). Edző: Böjthe Gergely.

Gólszerzők: Borsi L. (az 50. percben), Bogdán A. (a 76. percben), Szabó D. (a 84. percben).

Balatonszemes–Kéthely 3–0

Játék nélkül; a Kéthely csapata nem tudott kiállni Balatonszemesen.

Berzence–Nágocs 2–1 (2–1)

Berzence. Vezette: Cservölgyi Sz.

Berzence: Debreczeni A. – Eleza Fazli, Kozics L., Lakosa M., Szijártó P., Tóth M., Tóth R., Radák T., Kollár R., Cser V. (Horváth A. 68.), Tóth P. Edző: Bérdi József.

Nágocs: Bíró D. – Illés J., Nagy P. (Hadaró R. a szünetben), Bajczi D., Nádori M., Balassa B. (Szuhi B. 64.), Nagy L., Krebsz M., Erbár V., Kovács Cs., Madarász B. (Barczi A. 76.). Edző: Fonyódi Tibor.

Gólszerzők: Radák T. 2 (a 22. percben és a 24. percben – utóbbit 11-esből), illetve Krebsz M. (a 31. percben).

Somogyvár–Kiskorpád 1–1 (0–0)

Somogyvár. Vezette: Babos Cs.

Somogyvár: Tamási Á. – Orsós G., Piukovics K. (Gyurákovics Zs. 86.), Piukovics M., Piukovics R., Horváth F. (Horváth D. a szünetben), Lakatos R., Makai M., Kesztyűs L. (Kontra Á. 89.), Virág M. (Virágh L. a szünetben), Nemes P. Edző: Korcsmár Istvá

Kiskorpád: Liska J. – Blinczki Á., Horváth M., Erdei F., Hortobágyi B., Schneiker R. (Lukovics A. 73.), Kovács L.,  Burda D., Sznopek B., Gyenesei Z. (Nagy K. 39.), Nagy I. Edző: Récsei János.

Gólszerzők: Orsós G. (a 87. percben), illetve Hortobágyi B. (az 58. percben).

MESTERLÖVÉSZEK

A góllövőlista állása: 1–3. (holtversenyben) Bunovácz Adrián (Somogyjád), Piukovics Kristóf (Somogyvár) és idősebb Virágh Krisztián (Öreglak) 5–5 gól; 4–6. (holtversenyben) Lakatos Roland (Somogyvár), Farkas Tamás (Böhönye) és Szabó Dominik (Buzsák) 4–4 gól; 7–9. (holtversenyben) Balása Márk (Balatonszemes), Ükös Patrik (Balatonszabadi) és Valkó Tibor Balázs (Öreglak) 3–3 gól.