Somogy vármegyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság

3 órája

Somogysárdon nyert a Nagyatád

A 10. forduló vasárnapi rangadóján a Nagyatád begyűjtötte mindhárom bajnoki pontot Somogysárdon, s így továbbra is hibátlan.

A Somogy vármegyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság vasárnapi folytatásában a rangadón a Nagyatád Somogysárdon tudott úgy nyerni, hogy az első játékrész végén még a házigazdák vezettek. Az utolsó negyedórában aztán Juhász Ákos bő 10 perc alatt kétszer is a kapuba talált. A Tab végül egy gól különbséggel győzte le a Balatonkeresztúrt. A szombati eredményekért kattintson ide

A 10. forduló eredményei

Somogysárd–Nagyatád 1–2 (1–0)
Somogysárd. Vezette: Agócs Á.
Somogysárd: Horváth N. – Orbán R. (Ágoston M. 90+2.), Páger B., Márton Cs., Kulcsár K. (Pap D. 90+2.), Terestyényi A. (Nagy A. 77.), Herzsenyák Á., Halász R., Grabarics M., Nagy Z., Kreizer Zs. Edző: Weimann Gábor.
Nagyatád: Imrei M. – Kovács Kristóf, Kollár D., Tratnyek D., Horváth M. (Markovics B. a szünetben), N. Vrban, Galamb D., Fazekas Á., Juhász Á. (Ribarics R. 90+2.), Horváth F., Csikós Á. (Kovács Krisztián a szünetben). Edző: Papp Zoltán.
Gólszerzők: Márton Cs. (22.), illetve Juhász Á. 2 (75. – 11-esből és 86.).
A Somogysárd ifjúsági csapata szabadnapos volt.

Tab–Balatonkeresztúr 3–2 (2–0)
Tab. Vezette: Mátyás L.
Tab: Horváth J. – Szabó Á., Kaveczki B., Ladiszlai K. (Kleiber Z. 80.), Réder F. (Pretz G. 75.), Süveggyártó D., Magas V., Vida A., Tábori T., Kis Z. (Naász B. 66.), Teplán L. (Tábori B. 64.). Játékosedző: Ladiszlai Krisztián.
Balatonkeresztúr: Egyed B. – Jáky G., Horváth M., dr. Gelencsér A., Papp K., Olti Á. (Bogdán T. 70.), Lajtai B., Kozma M., Suchmann D., Wolf B., Nagy P. (Bakos P. 13.). Edző: Szilágyi Csaba.
Gólszerzők: Kaveczki B. 2 (22. és 74.), Vida A. (26.), illetve Horváth M. (50.), dr. Gelencsér A. (82.).
Az ifjúsági mérkőzésen: Tab–Balatonkeresztúr 6–1 (3–1).

A Nagybajom csapata szabadnapos volt.

Mesterlövészek

A góllövőlista állása: 1. Horváth Péter (Nagyatád) 12 gól; 2. Kollega Krisztián (Juta) 11 gól; 3–4. (holtversenyben) Juhász Ákos (Nagy­atád) és Millei Bálint (Csurgó) 9–9 gól; 5–6. (holtversenyben) Orsós Tamás Gábor (Balatonlelle) és Herzsenyák Áron (Somogysárd) 7–7 gól; 7–9. (holtversenyben) Hrabovszki Zoltán (Balatonlelle), Mészáros Dávid (Marcali) és Horváth Milán (Balatonkeresztúr) 6–6 gól; 10–16. (holtversenyben) Körmendy Kevin Tamás (Balatonlelle), Németh János Attila (Balatonlelle), Laczkó Dávid József (Toponár), Neubauer Martin Attila (Toponár), Iván Dániel (Nagybajom), Varga András Domonkos (Nagybajom) és Laki-Molnár Olivér (Kaposmérő) 4–4 gól.