2024.08.25. 13:08

A Szomszédok az utca bajnokai

Ebben az évben sem maradhatott el Görgetegen a több mint három évtizedes múltra visszatekintő utcabajnokság.

Gamos Adrienne

Görgeteg mellett, Rinyaszentkirályról és Rinyaújlakról öt csapat vágott neki a hat fordulós küzdelmeknek. A labdarúgó mérkőzések 2x20 percig tartottak. A görgetegi „Szomszédok” veretlenül nyertek, őket erősítette a gólkirály, Molnár Zsolt, aki 22-szer zörgette meg az ellenfelek hálóját. A második helyet a rinyaújlakiak, a harmadikat a szentkirályiak szerezték meg. Utóbbi együttes hálóját őrizte a legjobb kapus, Nemes Kornél, míg a legjobb játékosnak, Kovács Lászlót választották meg a Kuntelep FC-ből - tájékoztatott Czigány Kornél, szervező.